Sheldrick Redwine Authentic Jersey  T-STK ÇOGEP ÜYELİK VE FORMLAR

T-STK ÇOGEP ÜYELİK VE FORMLAR

Çocuk ve Genç alanında faaliyet gösteren STK'lara projelerinde gerekli koordinasyon ve işbirliğinin sağlanması amacıyla kurulmuş bir platformdur. Devamı

T-STK ÇOGEP OCAK TOPLANTISI

T-STK ÇOGEP aylık toplantısı 10 Eylül 2017 tarihinde 12:00 - 15:00 saatleri arasında Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı/HEKVA olacaktır.

      

 

ÜYELER

Platforma üye olan Sivil Toplum Kuruluşları, temsilcileri aracılığı ile çalışmalara katkıda bulunmaktadırlar. Tüm üyelerimizi görmek için tıklayınız.

T-STK ÇOGEP ÜYELİK VE FORMLAR

Rate this item
(0 votes)
Written by  Published in: Sabit sayfalar

Sayın Kamu, Kurum/Kuruluş ve STK Temsilcileri

“STK ÇOCUK ve GENÇ PLATFORMU”  Çocuk ve Genç alanında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının ortak proje ve çalışmalarla güç birliği oluşturması amacıyla 2010 yılının Mart ayında kurulmuştur. 2011 yılından itibaren Platformun Genel Koordinatörlüğünü Özlenen Çocuk ve Gençlik Derneği (ÖZLENDER) üstlenmiştir. Platform Mutabakat Tutanağı ve İçtüzük çerçevesinde STK’ların üyelik sistemiyle yürütülmektedir.

Türkiye genelinde aile ve aile bireylerine yönelik çalışan STK’ların çatı kuruluşu olan STK Türkiye Aile Platformu / TÜRAP’ın birimlerinden çocuk ve genç biriminin koordinatörlüğünü üstlenerek 31 Ağustos 2012 tarihinde Türkiye STK Çocuk ve Genç Birimi/ T-STK ÇOGEP ismini almıştır. Bu kapsamda Platform ve Birim çalışmalarını yürütmek ve STK üyeliklerinin güncellenmesi için yeniden “Tüzük ve Form”lar oluşturulmuştur.

Çocuk ve Genç alanında çalışan STK’ların T-STK ÇOGEP’e yeni üyelik başvurularında bulunmaları için aşağıda belirtilen formları doldurulması gerekmektedir.

·         “T-STK ÇOGEP Aday Katılımcı Dilekçe”,

·         “Aday Katılımcı STK Tanıtım Formu”

·         “Aday Katılımcı STK Kapasite Tespit Formu”,

·         “Aday Katılımcı Ayrıntılı Çalışma Formu”,

·         “STK/Birey Ayrıntılı Çalışma Formu”

Formlar T-STK ÇOGEP (stkcogep.org) web sitesine yüklenmiştir.

Read 3045 times Last modified on Pazartesi, 11 Eylül 2017 13:56